Violetta Marcinkowska – Dyrektor przedszkola

Ukończyła studium animatorów kultury (ze specjalizacją: reżyseria teatrów amatorskich),studia w zakresie pedagogiki, studia podyplomowe z zakresu psychologii zarządzania w gospodarce, oraz z zakresu obsługi i wykorzystania funduszy z UE. Kursy i warsztaty w zakresie Kinezjologii Edukacyjnej - Gimnastyki Mózgu - metody dr P. Dennisona oraz autorskich warsztatów "Bajkoterapia jako nowoczesna metoda pomocy dziecku w okresie przedszkolnym i wczesnoszkolnym" , „Mandala – warsztat twórczy” oraz wakacyjny kurs Techniki Aleksandra, terapii taktylnej, Jeste Niezależnym Certyfikowanym Instruktorem Baby Signs® - Migusie®.
 Posiadam również ważny dla mnie, prestiżowy certyfikat Arteterapeuty Stowarzyszenia Arteterapeutów Polskich KAJROS nr 23/2014 w dziedzinie edukatora arteterapii, certyfikat  "Psychoterapii dzieci i młodzieży. Ujęcie poznawczo - behawioralne", który ukończyła w Krakowie w 2012r. W Instytucie Wspomagania i Rozwoju Dziecka w Gdańsku ukończyła III stopniowy kurs :Terapii behawioralnej dzieci z autyzmem" oraz indywidualą obserwację (2013r.). Świadectwo ukończenia kursu terapeutycznego Metody Feuersteina - Instrumental Enrichment - Poziom I ( 2015r). Ponadto  prowadzi diagnozę i terapię EEG, HEG Biofeedback, badanie słuchu z wykorzystaniem SAT. Trener DI (Destination Imagination). Certyfikowany Praktyk Metody Tomatisa (Poziom I i II), Sensomotoryka - Kurs podstawowy i rozwijający. I wiele innych...

 

Sylwia Dudkowiak - wicedyrektor ds pedagogicznych

 

Monika Sagan 

logopeda, neurologopeda, nauczyciel edukacji przedszkolnej ale przede wszystkim  jest absolwentką Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu
na wydziale wokalno-aktorskim w klasie  Mai Urbanek. Jest wokalistką dysponującą ciepłym mezzo-sopranem.
Na scenie operowej debiutowała partią Feneny w operze pt. ”NABUCCO”  G. Verdiego w Operze na Zamku w Szczecinie.
Ma bardzo szeroki wachlarz repertuarowy-wykonuje zarówno arie operowe, pieśni, utwory musicalowe, a jej ogromną
pasją są pieśni spirituals. Koncertowała zarówno w Polsce jak i za granicą (Austria, Francja, Niemcy). Ponadto jest trenerem emisji głosu i wykładowcą PWSZ w Głogowie.


Karolina Jakubowska

Jest absolwentką Wyższej Szkoły Humanistyczno - Ekonomicznej na kierunku pedagogika, specjalizacja opiekuńczo - wychowawcza, skończyła uzupełnianie swojego wykształcenia w Wyższej Szkole Humanistycznej w Lesznie na kierunku pedagogika w zakresie: wychowanie przedszkolne i kształcenie zintegrowane. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie pedagogiki specjalnej - oligofrenopedagog. Ponadto III stopniowy kurs :Terapii behawioralnej dzieci z autyzmem" w Poznaniu. Ukończyła studia podyplomowe: wczesne wspomaganie rozwoju dziecka, pedagogikę specjalną w zakresie surdopedagogiki i zarządzanie oświatą.
Karolina posiada ogromną chęć i zapał do trudnej i wymagającej pracy z dziećmi.S
W przedszkolu od tego roku pracuje jako nauczyciel wspomagający..

 

Katarzyna Klarzyńska

Ukończyła pedagogikę (specjalność pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna) w PWSZ w Głogowie.  Ponadto III stopniowy kurs :Terapii behawioralnej dzieci z autyzmem" w Poznaniu. Trener DI (Destination Imagination). Ukończyła studia podyplomowe: wczesne wspomaganie rozwoju dziecka. W tym roku pracuje z najstarszą grupą 5-6 latków Ośmiorniczkami.

 

Małgorzata Matczak 

Jest absolwentką Wyższej Szkoły Humanistycznej w Lesznie na kierunku pedagogika w zakresie: wychowanie przedszkolne i kształcenie zintegrowane. Ukończyła studia podyplomowe: wczesne wspomaganie rozwoju dziecka. Nauczyciel  w  grupie Delfinków 3-4 latków.

 

Monika Słoninka

Jest absolwentką PWSZ w Głogowie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Ukończyła specjalistyczne kursy w zakresie: Arteterapia w pracy z dzieckiem przedszkolnym i szkolnym, Logogłoski, Aktywność muzyczno-ruchowa dzieci, Melorytmiczna koncepcja wspomagająca naukę czytania. W naszym przedszkolu nauczyciel w najmłodszej grupie Żółwików 2,5-3 latków.


 

Patrycja Maik, Aleksandra Szymkowiak, Wiktoria Dylewska, Martyna Walas- studentki Pedagogiki  PWSZ w Głogowie -  pomoce neauczycieli.


Specjaliści:

 Ewa Grabowska - Poprawska, Małgorzata Domańska, Grażyna Kosarzycka - Serwach, Joanna Raczycka,  Marian Marcinkowski.

 

 

 

Niepubliczna Poradnia

Psychologiczno-Pedagogiczna